Listopad 2007

Nové postavy - Horacio Křiklan

29. listopadu 2007 v 14:12 | Nymfadora |  Novinky HP6
Tak takhle role už je jistá. Postavu nového učitele lektvarů Horacia Křiklana si zahraje Jim Broadbent ( Jednotka příliš rychlého nasazení, Iris, Moulin Rouge). Já osobně jsem si Křiklana přesně takhle představovala:o)
Film still

Nové postavy - Rufus Brousek

29. listopadu 2007 v 14:04 | Nymfadora |  Novinky HP6
Podle všeho by Rufuse Brouska nového ministra kouzel měl hrát charismatický Bill Nighty (Piráti z Karibiku, Láska nebeská), ovšem režisér David Yates v rozhovoru zmínil, že neví jestli s novým ministrem kouzel v Princi nějaká natočená scéna bude. Ostatně přečtěte si článek sami:
Z rozhovoru s Davidem Yatesem:

S Billem Nighym jste spolupracoval na filmu Dívka v kavárně, nemyslíte, že Bill by byl skvělý doplněk pro Potter filmy?
No jéje, to si myslím. Jediný problém je, že teď pročítáme scénář k dalšímu filmu a nejsme si jisti, zda Rufus Brousek, který se stane po Popletalovi Ministrem kouzel, bude v konečné verzi scénáře. Právě s tím zápasíme, jednou tam je, jednou ne. Ale pokud by nakonec zůstal, byl bych u telefonu rychlostí střely a volal bych Billovi: "Bille, pospěš, to musíš udělat, chlape."
Obrázek “http://www.hbo.com/films/girlinthecafe/img/castandcrew/506x316_bill.jpg” nelze zobrazit, protoe obsahuje chyby.
Obrázek “http://hitparade.ch/actorimages/bill_nighy.jpg” nelze zobrazit, protoe obsahuje chyby.

Harry Potter a princ dvojí krve

29. listopadu 2007 v 13:58 | Nymfadora |  Harry Potter a princ dvojí krve
(Harry Potter and the half-blood prince)

O filmu:

Harryho (Daniel Radcliffe) šestý školní rok na Škole čar a kouzel v Bradavicích je pokažen válkou mezi Voldemortovými přívrženci a stoupenci dobra v níž náš hrdina s jizvou ve tvaru blesku na čele buď vyhraje, nebo zemře. Profesor Brumbál ho zasvětí do temné minulosti Toma Riddlea (Christian Coulson) a přitom poodhalí příčinu Voldemortovy (Ralph Fiennes) nesmrtelnosti. Když Harry objeví starou a počmáranou učebnici lektvarů patřící tajemnému Princi Dvojí Krve, spoléhá se na kouzla z ní i přes Hermionino (Emma Watson) varování stále víc. Válka mezitím zasahuje i do domácnosti Harryho spolužáků v té nejnepředstavitelnější podobě a začátek konce se blíží...