Březen 2008

Diplomky o za dollzky Nymfadory

31. března 2008 v 21:40 | Nymfadora |  Další soutěže
Jak už jsem říkala všechny dollzky jsou kráásný a proto si všechny zaslouží diplomky:o) Tak snad se budou líbit:o)
Diplomek pro Ash za 1. místo
Diplomek pro Cho za 2. místo
Diplomek pro Dádu za 3. místo
Diplomek pro Trixíka za 4. místo

Nej dollzka měsíce března - výsledky

31. března 2008 v 20:50 | Nymfadora |  Další soutěže
Soutěž o nejlepší dollzku března končí!!! Měli jste za úkol vytvořit co nejlepší dollzku Nymfadory Tonksové... všechny dollzky byly moc krásný, ale vyhrála jen jedna:
...a to dollzka č. 1 od Ash!!!!
Gratuluju!!!!
A jak dopadly ostatní dollzky??
2 místo patří dollzce od Cho:
3 místo obsadila Dada
a na posledním místě skončila Tryxi od Trixíka:
No jak už jsem říkala všechny jsou moc a moc krásný a co jinýho dodat než sláva vítězům čest poraženým!!:o)) Ale ať už vyhrál kdokoliv všichni se těšte na diplomky!!!:o)

Dan Radcliffe - fotka měsíce března - výsledky

31. března 2008 v 20:42 | Nymfadora |  Výsledky
Tak jak už jsem říkala i hlasování o fotku měsíce končí. A tady jsou výsledky: a u Dana to bylo dost těžké první místo obsadily hned dvě fotky!!! A to číslo 1 a 2! A tady je máte:
No tak nevím která fotka je hezčí....Dan je prostě krááásnej!!! No každopádně tady jsou další místa: na 2.místě se umístila fotka č. 5, na 3. místě fotka zase dvě fotky se stejným počtem hlasů a to čísla 3 a 6. No a na posledním 4. místě jak jinak než fotka č. 4. 4. fotka byla na začátku dost populární tak co to???:o)
A všechny fotky si můžete prohlídnout TADY

Emma Watson - fotka měsíce března - výsledky

31. března 2008 v 20:37 | Nymfadora |  Výsledky
Tak tohle bylo velmi vyrovnané....no Emmě to prostě na všech fotkách moc sluší, ale vyhrát mohla jenom jedna. Za měsíc březen 2008 to byla fotka číslo 3, která pochází z magazínu InStyle a tady je:
Jak už jsem říkala bylo to hooodně vyrovnané na 2. místě byla o pouhý bod fotka č. 5, na 3. místě byly se stejným počtem hlasů fotky č. 1 a 4, a jako poslední zase o pouhý bod se umísila fotka číslo 2. A všechny fotky najdete TADY

Rupert Grint - fotka měsíce března - výsledky

31. března 2008 v 20:33 | Nymfadora |  Výsledky
Podle mě o nejlepší fotku Ruperta Grinta jste hlasovalisprávně! Mě se hned od začátku líbila...Vítězná fotka Ruperta za měsíc březen 2008 se stala fotka č. 3!!! A tady jí máte:
Fakt moc hezká:o)
Jen tak pro zajímavost 2. místo obsadila 1 a 6 fotka, 3. místo 5 fotka a ostatní s nulovým počtem hlasů byly fotky číslo 2 a 4
Na všechny fotky se můžete nyní podívat TADY

For Verky

31. března 2008 v 20:26 | Nymfadora |  SB
Tenhle týden se to novýma Sbčama jen hemží!! Jen tak dál:o) Tentokrát mezi ostatními SBčky vítam Verky na http://verky.blog.cz/
A tady něco za spřátelení:

Hlasování měsíce března

31. března 2008 v 13:53 | Nymfadora |  Další soutěže
Tak dnes 31.3. je poslední březnový den a taky poslední den kdy můžete až do večera hlasovat o:
nebo o fotku měsíce:
a
Tak hlasujte, hlasujte....hlasování ukončím večer a přidám výsledky:o)


HP5 londýnská premiéra - fotky

31. března 2008 v 13:47 | Nymfadora |  Premiéry HP5
Na více fotek se můžete podívat TADY

Emma na premiérách HP

31. března 2008 v 13:39 | Nymfadora |  Emma´s events
Emma na britské premiéře Harry Potter a kámen mudrců: 11. listopadu 2001


Katie na premiérách filmů

31. března 2008 v 13:05 | Nymfadora |  Katie Leung
Katie na premiéře Bournovo ultimátum (Bourne ultimatum)

Cho Changová - avatary

31. března 2008 v 13:00 | Nymfadora |  Katie Leung
Cho Changcho changcho changCho ChangCho ChangCho Changcho changCho ChangCho changcho changKatie LeungdAnCe (cEdRiC dIgGoRy & cHo ChAnG)Katie LeungCho Chang

Cho Changová - fotky

31. března 2008 v 12:54 | Nymfadora |  Katie Leung

Gary za mlada :)

31. března 2008 v 12:09 | Nymfadora |  Gary Oldman


Od Hermiony za spřátelení

30. března 2008 v 22:49 | Nymfadora |  moje výhry
Moc krááásný diplomek od mýho SBčka Hermiony. Děkujuuuu:o)

Kdo je nový přítel Emm????

30. března 2008 v 21:23 | Nymfadora |  Emma Watson News
Nedávno se nám Emma Watson podle všeho rozešla se svým přítelem Tomem Duckerem. Dnes jsem natrefila na článek v němž píšou, že má zase nového, nevim jak se jmenuje ponevadž to tam nepsali - viděla jsem jenom fotku a můžu potvrdit že docela ujde ale v životě jsem ho nikde neviděla....no jo ale jak mi potom vysvětlíte tuhle fotku?? Prohlídněte si jí pořádně! Napovím ruku v ruce:o) a upozorňuju že tohle není fotomontáž!

Tak trochu časová úsečka

30. března 2008 v 21:15 | Nymfadora |  Zajímavosti v HP
382 př. n. l. - Ollivander začíná s výrobou kouzelnických hůlek.
962 - První použití létajících košťat.
993 - Godric Nebelvír, Helga z Mrzimoru, Rowena z Havraspáru a Salazar Zmijozel zakládají Bradavickou školu čar a kouzel. Zmijozel požaduje přijímat pouze čaroděje s čistými kouzelnickými předky a následně opouští školu. Zanechává ale po sobě Tajemnou komnatu.

1294 - Je založen Turnaj tří kouzelníků. Později je jeho každoroční konání přerušeno, neboť při něm začínalo umírat příliš mnoho studentů. Podle Brumbála se na konci 20. století nekonal už alespoň 100 let.
1473 - Koná se první Světové mistrovství ve famfrpálu, během kterého se hráči stihli dopustit všech 700 různých famfrpálových faulů. 1911 - Albus Brumbál začíná studovat Bradavickou školu.
1926 - Ještě před narozením Toma Raddlea opouští jeho otec rodinu, Raddlova matka umírá po porodu a Tom je tak vychován jako sirotek.
1928 - Minerva McGonagallová začíná studovat svůj první ročník v Bradavicích.
1937 - Tom Raddle začíná navštěvovat Bradavice.
1942 - Raddle otevírá Tajemnou komnatu, v důsledku čehož je zabita Ufňukaná Uršula. Raddle pak otevření komnaty svedl na Rubeuse Hagrida.
1944 - Raddle zabíjí svého otce a prarodiče z otcovy strany. 1945 - Brumbál poráží černokněžníka Grimvalda.
1970 - Tom Raddle se přejmenoval na Lorda Voldemorta a začíná svou snahu o ovládnutí světa.
1971 - James Potter, Lily Evansová, Sirius Black, Remus Lupin, Peter Pettigrew a Severus Snape začínají chodit do Bradavic.
1979 - Sibylla Trelawneyová předpovídá pád Lorda Voldemorta.
1981 - Voldemort zabíjí Jamese a Lily Potterovi 31. října, kletba se ale obrací proti němu, když se pokusí zabít i jejich syna, Harryho. Tomu zůstává na čele jizva a začínají se o něj starat Dursleyovi. 1. listopadu je zatčen Sirius Black za vraždu Petera Pettigrewa.
1991 - O deset let později začínají Harry Potter, Ron Weasley a Hermione Grangerová studovat na Bradavické škole čar a kouzel.
1992 - Harry zabránil Voldemortovi získat Kámen mudrců. Ginny Weasleyová otevírá pod vlivem Raddleova deníku Tajmenou komnatu.
1993 - Harry zachraňuje Ginny a poráží obraz Raddlea. Sirius Black utíká z Azkabanu.
1994 - Professorka Trelawneyová předpovídá druhou věštbu. Harry se dozvídá pravdu o Siriusovi a Peter Pettigrew uniká. Voldemort zabíjí Franka Bryce. Po sto letech se opět koná Turnaj tří kouzelníků.
1995 - Za pomoci Pettigrewa získává Voldemort znovu tělo a své bývalé schopnosti.
1996 - Díky Harrymu a jeho přátelům se Voldemortovi nepodařilo získat Věštbu. Brumbál Harrymu poví o první věštbě Trewlaneyové a kouzelnický svět se konečně dozvídá o Voldemortově návratu. Rufus Brousek nahrazuje Popletala na místě ministra kouzel. Brumbál získává další viteál Zmijozelův prsten.
1997 Brumbál umírá. Probíhá bitva v Bradavicích - další jejich ředitelem se stává Snape. Voldemort se plně ujímá moci. Ovládá školu i ministerstvo, všude mají hlavní funkce smrtijedi. Probíhají výslechy kouzelniků z mudlovských rodin, většina jich je poslána do Azkabanu.Zemře Alastor Moody. Umírá i mnoho mudlů. Fénixův řád bojuje proti Voldemortovi a smrtijedům. Bill Weasley se žení s Fleur Delacour. Harry Potter a jeho kamarádi hledají zbývající viteály. Tonksová čeká s Lupinem dítě.
1998 Harry se poprvé podívá na hrob svých rodičů do Godrikova dolu, kde se mu následně zlomí hůlka. Zároveň se dozvídá o relikviích smrti. Umírá domácí skřítek Dobby.Lupinovi a Tonksové se narodí syn Teddy. Postupně se zničí všechny viteály, proběhne poslední bitva proti Voldemortovi. Mnoho lidí umírá - Lupin, Tonksová a Fred Wealsey. Harry vyhraje nad Voldemortem, který umírá.
1998-2017: Jediné co víme je že Harry se stane bystrozorem, vezme si Ginny Weasleyovou a mají spolu 3 děti: Albuse Severuse, Jamese Siriuse a Lily Lenku. Ron pracuje na ministerstvu a vezme si Hermionu Grangerovou která pracuje v nemocnici Sv. Munga. mají spolu dvě děti: Rose a Huga. Další kdo se vezme jsou George Weasley a Angelina Johnsonová ti spolu mají děti Freda a Roxanne. Percy se ožení s jakousi Audrey a mají spolu dcery Molly a Lucy. Billovi a Fleur se asi rok po závěrečné bitvě narodí děti Victorie, Dominic a Louis.
2017: děti Harryho Pottera nastupují do Bradavic

For Hermiona

30. března 2008 v 21:04 | Nymfadora |  SB
A mám další SBčko!!! Tenkokrát Hermionu Grangerovou na http://hermionagrangerova.blog.cz/
Tak vítej mezi ostatními Sbčky Hermiono!!!
A tady něco pro tebe:

Design

30. března 2008 v 20:51 | Nymfadora |  Designy
Photobucket - Video and Image Hosting

Za chvíli tu máme duben a tak jsem se rozhodla změnit design...tak snad se vám bude líbit:o)