Duben 2009

Kostými a rekvizity

30. dubna 2009 v 20:13 | Nymfadora |  Výstava HP v Chicagu
Na několik kostýmů a také rekvizit z HP se můžete podívat v pokračování článku.

Nové fotky Lasturové vily

30. dubna 2009 v 20:06 | Nymfadora |  Fotky z natáčení HP7
V tomto článku se můžete podívat na nové fotky Lasturové vily, která se objeví v Relikviích...musím říct že od minulých fotek docela pokrčoili, konečně vidím, jak vypadá střecha...=)docela pěkné=)
další fotky v článku...

Rupert kouká do nebe:-)

30. dubna 2009 v 20:05 | Nymfadora |  Rupert´s other photos
zdrojTo je opravdu super fotka...=)Rupert s Olliverem koumají nebexD


Botky Emmy z Burberry & Vanity Fair Portraits

30. dubna 2009 v 20:05 | Nymfadora |  Emma W.
Tyto botky měla Emma Burberry & Vanity Fair Portraits...=)ale už si fakt nemůžu vzpomenout, ptž tu mám tuto fotku dlouho, kdo je vpravo (vlevo je Emm)xDRupert s policajtem

30. dubna 2009 v 20:03 | Nymfadora |  Rupert´s other photos
Ten Rupertův výraz...xDDDRobert má málo sexu?

29. dubna 2009 v 23:08 | Nymfadora |  Robert´s news
Herec britské národnosti byl slyšen, jak si v baru Nur Khan's Rose stěžuje kamarádovi na svůj neaktivní sexuální život.
Ženy se ho prý od doby, kdy se z něj stala díky filmu Twilight hvězda, stydí oslovovat. Podle zdroje Robert přímo řekl, že "si v New Yorku prostě nevrzne". Na to mu kamarád odvětil, že i slepec s anglickým přízvukem by to zvládl. Robertův večer se však brzy o něco zlepšil, když s ním na baru začala flirtovat neznámá brunetka. Zdroj dodal: "Ta slečna se ho vyloženě snažila sbalit. Sliboval, že se vrátí, ale pak si schoval lahev piva do kapsy a odešel."


Angelica na narozeninách tety

29. dubna 2009 v 23:05 | Nymfadora |  Angelica Mandy
Na několik fotek Angelicy ze soukromí, když byla na oslavě narozeniny tety, se můžete podívat v pokračování článku.

Matt začne natáčet v říjnu

29. dubna 2009 v 23:04 | Nymfadora |  Matthew Lewis
Na Calgary Comic and Entertainment Expo v Kanadě potvrdil Matthew Lewis svou účast ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti II., ve kterém už klasicky bude hrát Nevillea Longbottoma. Své scény byl měl začít natáčet v říjnu.
Matt se také zmínil, že ve filmu by měla vystupovat i Nevilleova babička, kterou by si ráda zahrála Judi Dench. Prý by také jeho postava měla být štíhlejší, rozlobenější a více rock and rollová.

,,Mým největším přáním ohledně sedmé knihy bylo, aby Neville zabil Bellatrix, ale to opravdu není jeho styl."


Emma o režiséru Yatesovi,natáčení Prince a milostném trojúhelníku Ron,Hermiona a Levandule

29. dubna 2009 v 23:01 | Nymfadora |  Rozhovory HP6
Wizard Universe se tak, jako každý časopis na světě, snaží zachytit jednoho z herců, aby odpověděl na několik otázek ohledně nejočekávanejšieho kinového trháku Prince Dvojí Krve. Emma Watson odpověděla: "Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, a za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují ..."

Kdy pro Hermionu nastane v šestém filmu její největší okamžik?
"V šestce je novou postavou Lavender, která si umínila tisknout se mezi Hermionu a Rona. Pokazila celý vyvíjející se jejich vztah, který probíhal již od prvních filmů pred mnoho lety. Hermiona je poměrně dost citlivá. Ve filmu je mnoho scén, kde dokáže ignorovat Lavender, je to velmi zábavné. Ona je vlastně úplným opakem Hermiony, takže je to komické, zároveň však i smutné. Hermiona je trochu citově navázána na Rona, který jí přestal věnovat pozornost. "

Myslíte si, že fanoušci budou spokojeni se shodností filmu s knihou?
"Doufám, že ano. Tak blízko jsme se drželi knižní předlohy, až je to zcela reálné. Nikdy při předchozích filmech jsme však ale nedostali oficiální stížnost, že se film vůbec nedržel knihy. Ja osobne jsem velký fanoušek této série knih. Každou jsem četla nejméně pětkrát a při šestce jsem nepostřehla velké úpravy. "

Když si vzpomenete na časy, kdy se Princ natáčell, myslíte si, že si z toho na něco vzpomenete?
"Z čehož jsem dostávala absolutní záchvaty byla scéna na famfrpálovém hřišti a když byl Ron na koštěti. Byla to opravdu zábava. Rupert ví všechno špičkově načasovat, tak to má být, a proto je považován za velkého komika. Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, zatímco za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují.
Scéna, kdy zemřel Dumbledore se nakrúcala v jednu mrazivou noc, všichni jsme pomrzli ale bylo to smutné, opravdu. "


Na závěr se Emma ještě pro časopis vyjádřila také o režisérovi Davidu Yatesovi.
Ten musí mít z Emmy radost. ;)

"Bylo velmi zábavné pracovat do pátého filmu vždy s jiným režisérem. Každý dal do filmu něco jiného, něco své, jiný lusk. Musí se však uznat, že David Yates, i když od pětky s námi zůstal až dokonce, je velmi dobrý, zábavný a předvedl opravdu kus práce, ukázal co v něm je a za úspěch bojoval ze všech svých sil. Ve filmech učinil nejvíce změn a přinesl nejvíce kreativních nápadů, za to si ho velmi vážím.


Herecké obsazení sedmé potterovky

29. dubna 2009 v 23:01 | Nymfadora |  Novinky HP7
Herecké obsazení závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie smrti za poslední hodiny přibyly dvě nové tváře:

První můžeme klidně nazvat staro-novou. Účast v posledních filmech potvrdil herec John Hurt, který si po osmi letech opět zahraje výrobce hůlek, pana Ollivandera. V posledním filmu se stává velmi důležitým pro obě strany čarodejnické veřejnosti. "Ano, přijde to tento rok," řekl John na téma natáčení HP7 před premiérou svého nejnovějšího filmu Englishman.

Druhou - zcela novou tváří v Potterovkách - bude herečka Jeanne Gold. V Relikviích smrti I. ji uvidíme jako mudlovskou číšnicí v londýnské kavárně, do níž se hlavní trio uchýlí po náhlém odchodu ze svatby Billa s Fleur a v níž hlavních hrdinů napadnou smrtijedi. Před touto scénou ve filmu uvidíme běh Harryho, Hermiony a Rona po londýnských uličkách, který se natáčel minulý týden.

V pokračování vám je úplný seznam postav ,kteří potvrdili svou účast v Relikviích smrti I. a II.


Šedohřbet bude v Relikvích smrti!!

29. dubna 2009 v 22:58 | Nymfadora |  Novinky HP7
  • Herec Dave Legano, jehož v princi poprvé uvidíme jak terorizujicího vlkoldlaka Fenrira Greybacka, si tuto roli zopakuje i v HP7. Potvrdila to jeho agentura Andrew Manson Personal Management, Ltd: "Dave momentálně natáčí film Centurion a v blízké budoucnosti bude natáčet závěrečný film Harry Potter série, ve kterém ztvárnil postavu Fenrira Greybacka."

    Mezitím se na jihozápadě Wallesu dokončují kulisy Lasturového domku.Nová role pro Roberta Pattinsona?

28. dubna 2009 v 16:37 | Nymfadora |  Robert´s news
Podle ScreenDaily.com Summit Entertainment prezentuje nový film s názvem Remember me, ve které si má zahrát i Robert Pattinson a to po boku americké hvězdičky Amandy Seyfried (Mamma Mia!). Natáčení by mělo začít někdy v létě v New Yorku.Nové fotky Ruperta v Londýně(2009)

28. dubna 2009 v 16:34 | Nymfadora |  Rupert´s other photos
Objevily zbrusu nové fotky ze všedního života Ruperta.Byl spatřen s neznámou dívkou(nepokusilo se mi podařit zjistit kdo že to má být) v Londýně navečer.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Mathew na Calgary Comic Expo

28. dubna 2009 v 16:33 | Nymfadora |  Matthew Lewis
  • Mathew se objevil na Calgary Comic and Entertainment Expo v Kanadě tento víkend.Na několik fotek se podívejte níže.
3477958020_73c22cfe9c_o.jpg (46 KB)3477957956_06cd047a43_o.jpg (45 KB)

3477958034_84fa1f29ba_o.jpg (43 KB)3477958038_016a867014_o.jpg (44 KB)Popis dvou scén z HP6

27. dubna 2009 v 20:52 | Nymfadora |  Novinky HP6
Deník USA Today dnes zveřejnil krátkou zprávu, která popisuje dvě scény z Prince dvojí krve. Jedná se o scénu na Astronomické veži a stejně tak i útok na Doupě. Pokud však patříte k divákům, ktěří chtějí mít všechno v utajení až do shlédnutí filmu, na celý článek neklikejte!
Jedná se o spoiler!

Opět další nový herec v HP7!

27. dubna 2009 v 20:51 | Nymfadora |  Novinky HP7
  • Dalším novým hercem, kterého uvidíme ve zfilmovaných Relikviích smrti je Pete Perry. V závěrečném filmu dostal malou vedlejší roli. Na jeho oficiální stránce se píše: "Není tomu tak dávno, co Pete cestoval do Leavesden Studios, aby se zúčastnil 18 hodinovém natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti."

    Ačkoli nevíme, koho přesně ve filmu ztvárnil, k dispozici máme jeho fotku ve filmovém kostýmu. .
    Koho by si mohl podle vás zahrát?
Narozeninové portfolio v Empire: Potter nesmí chybět!

27. dubna 2009 v 6:19 | Nymfadora |  News from HP
Aktuální číslo časopisu Empire, je čestným číslem připraveným při příležitosti 20. narozenin časopisu. Šéfredaktor tohoto čísla nebyl nikdo jiný než slavný režisér Steven Spielberg (který se měl původně podílet na filmovm zpracování Harryho Pottera, díky čemuž se k filmu dostal jeho dvorní skladatel John Willliams, kterému mj. vděčíme za Hedvigh theme).
Součástí tohoto speciálního čísla je i Narodeninové portfolio, které chce vzdát hold některým z nejikoničtějších momentů uplynulých 20 let ve světě filmu. Samozřejmě, Harry Potter nemůže chybět.
Radcliffe! Watsonová! Grint!
Vstali z postele nekřesťansky zavčasu, aby pro nás udělali toto. Ať jsou požehnáni. - Poznámka k miniobrázku v obsahu časopisu

* A při samotné fotografii jsou vyjádření herců:
Daniel Radcliffe:
Být součástí tohoto speciálního vydání vytvořeného Stevenem Spelbergem je čest. Když se ohlédnout na uplynulá léta, které jsem strávil s Harry Potterem, pro mě je výjimečná - a platí to pro dnešek stejně jako pro první filmovací den prvního filmu - atmosféra na natáčení. Vedle těžké práce, vždy to bylo místo plné žertů a smíchu. Vyrostl jsem s mnoha členy štábu, kteří stále pracují na těchto filmech, a moci se k nim každý rok vracet je obrovské privilegium.
Emma Watson: Když jsme natáčeli první film, zemřel mi můj milovaný křeček Milly. Naši rekvizitáři mi tehdy vyrobili dřevěnou truhličku vyloženou sametem s nápisem Milly v přední části. Nemyslím, že nějaký křeček měl někdy lepší doprovození na poslední cestě.
Rupert Grint: Jsem tak hrdý na to, že jsem součástí potterovek, a ještě hrdší na to, že reprezentuji zrzky.


Yates o PDK: Bude "o sexu,lektvarech a rock "n" rolu"

27. dubna 2009 v 6:18 | NYmfadora |  Rozhovory HP6
Ve Velké síni bradavické školy čar a kouzel je snídaně v plném proudu, stoly jsou naložené salámy a tousty a neformálně oblečení studenti snídají a baví se. Ron Weasley (Rupert Grint) vstupuje do dveří, oblečen v rudě-zlatou famfrpálovou výzbroj a nervózně se rozhlíží po místnosti.

Vstoupí. Přátelé ho plácají povzbudivě po zádech zatímco prochází centrální uličkou. "Hodně štestí, Rone!" "Spoléháme na tebe, Rone!" "Mám vsazený dva galeony na Nebelvír!"
Obrovský kluk si stoupne Ronovi do cesty. Oba chvíli přešlapují ze strany na stranu, jak mu velký kluk schválně znemožnujě postup, a tak se Ron musí protáhnout, aby se mohl dostat ke svému stolu.

"STŘIH!"

Je leden 2008 a jsme na place filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, který se natáčí v Leavsdenských filmových studiích, dlouhodobém "domově" potterovských filmů. Malé skupině novinářů bylo dovoleno pozorovat natáčení.

Kromě toho, že jsme se mohli účastnit scény, ukazující Ronův debut jako hráče famfrpálu, jsme se posadili a mluvili s režisérem Davidem Yatesem o 6. filmu, který vtrhne do kin 15. července. Následuje upravená verze rozhovoru od Potterweb.cz:

Pokračování v článku