Listopad 2009

Všechno nejlepší Clémence!!

30. listopadu 2009 v 0:01 | Nymfadora |  Cleménce Poésy
Dnes 30. listopadu slaví další herečka. Narodila se v Paříži a vidět jste jí mohli zatím jen v Ohnivém poháru. Jak už všichni víte dnes slaví herečka Clémencé Poésy, která si v Ohnivém poháru zahrála šampionku Fleur Delacour. Clémencé dnes oslaví své 27. narozeniny!!

Všechno nejlepší Clémence!!

Bonnie a Tom se vracejí na King's Cross

29. listopadu 2009 v 17:10 | Nymfadora |  Rozhovory HP7
¨


V belgickém magazínu Het Nieuwsbald se objevilo nové interiew s herci Tomem Feltonem a Bonnie Wright, v němž se částečně zmínili o natáčení filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II.
Tom řekl, že to pravděpodobně bude poslední scéna, kterou natočí a Bonnie hovořila o návratu na stanici King's Cross, kde měla první scénu do filmů o Harrym Potterovi.

- Více se dočtete v celém článku -

Dan a Rupert o úspěchu Roberta Pattinsona

29. listopadu 2009 v 17:04 | Nymfadora |  News from HP

BBC nedávno uveřejnila rozhovor s hvězdami z Harry Potter filmů Danielem Radcliffem a Rupertem Grintem. Oba herci se v rozhovoru vyjadřovali také k velkému úspěchu jejich hereckého kolegy z Ohnivého poháru Roberta Pattinsona, jenž ztvárnil hlavní roli ve filmu Stmívání.
Dan řekl: "Nemluvil jsem s Robertem od doby, kdy jsme se viděli na otevření jedné galerie" uvedl Radcliffe. "Tak trochu jsme si vyměňovali rady skrz novináře, bylo to bizarní. "

- Více se dočtete v celém článku -

About SONT!!!

27. listopadu 2009 v 22:00 | Nymfadora |  SON...

Ahojky tak jsem si přečetla všechny vaše ohlasy a názory k SONT a protože se názory všech zúčastněných shodují rozhodla jsem se nynější kolo dát jako finálové. :-) Takže tot vše...jen taková málá informace....s článkem se SONT nic dělat nebudu hlasujte dál a jak jsem už napsala hlasovat můžete do čtvrtka 3. prosince!!! A hlasujte pro svoje oblíbence protože tohle je finááleeee!!!:-)

Finálové kolo SONT!!!

26. listopadu 2009 v 18:28 | Nymfadora |  SON...
Ahoj všichni....už jsem sem psala před chvílí článek ohledně mé neschopnosti sem přijít a když už nic jiného tak aspon dokončit SONT....takže kdo to četl snad už chápe....takže ted k SONT...co jsem tu nebyla rozjela se k SONT taková pomenší diskuze a já jí musím dát za pravdu. Jde o to, že SONT se mělo uzavírat v pondělí...a je čtvrtek a hlasování je takové a takové....ale jak já mám poznat kdo hlasoval v pondělí a kdo jiné dny kdy už to vlastně mělo být uzavřené? A jak k tomu přijde ten kdo třeba v pondělí vedl a měl by tedy postoupit, ale do dneška ho ostatní stihli ještě přehlasovat? Je to fakt já to nepoznám, kdo v pondělí vedl a kdo ne...a je to jenom kvůli mé neschopnosti a znovu se za to omlouvám. A taky dávám pravdu diskuzi, protože je to tak....přemýšlela jsem jak to udělat....ted v tuhle chvíli by měla vypadnout Bella, ale co když jí ted vyhodim neprávem, protože v pondělí vedla? Jak k tomu přijde? Ne já opravdu nevím jak to v pondělí bylo a kdo vedl a kdo ne...proto mě napadlo tohle kolo udělat ještě jednou....moc mě to mrzí už jen proto, že soutěžící budou muset znovu shánět hlasy...ale já opravdu nevím jak to jinak udělat....jestli máte někdo jiný nápad tak sem s nim, ale pro ted se opravdu hrozně moc omlouvám a opakuji tohle kolo....

takže kolo bude končit ve čtvrtek 3. prosince a opravdu přijdu! Hrozně mě to mrzí už kvůli vám tak snad to pochopíte....díky:-*

1. Zajda404 -web-

Dostaňte agenta Smarta!PLEASE I ´m SORRY!!!

26. listopadu 2009 v 18:10 | Nymfadora |  Deníček

Ahoj lidičky a hlavně moje SBnka:-*

vy mě asi zabijete, ušlapete mno bůhví co ještě, a neříkejte že ne, protože se tu určitě najde pár lidiček, kteří sou na mě a musim říct, že právem naštvaný, minimálně třeba jen kvůli tomu, že se pozastavilo SONT a já neschopná jsem ani nedala vedět že nestíhám. Mno jak už jsem řekla nestíhám:( právě v tomhle týdnu došlo na tragické maturitní lámání chleba a já opravdu nevím kde mi hlava stojí....takže se všem omlouvám, hlavně za to, že jsem rozjela SONT a ani nejsem pomalu schopná ho dokončit....a taky SBčkům, že jsem se ani nenamáhala přijít omrknout jejich nové článečky....SONT jsem hned za chvilku hodim a blíží se víkend takže SB taky co nejdřív oběhnu. Takže ještě jednou se omlouvám, ale ne jako že řeknu omlouvám se a tim to hasne....tohleto mě fakt mrzí a to je jenom tim, že jsem neschopná a můžu si za to sama....tak snad vás to nijak neodradilo sem chodit, protože článečky snad teď už budu normal přidávat a kdyby se cokoliv dělo hned to sem písnu....těhle pár dní byl názornej příklad jak to se to dělat nemá a já už to ani nikdy dělat nebudu!!

Jestli jste to dočetli až sem tak díky moc a mějte se krásně:-*

Nymfadora

Emma na zápase NY Rangers vs. Florida Panthers(21.11.2009)

26. listopadu 2009 v 17:59 | Nymfadora |  Emma´s other photos
Jsou tu nové fotky Emmy a to z hokejového zápasu NY Rangers a panterů z Floridy.Zápas se konal 21.listopadu a Emma se tam objevila po boku přitažlivého neznámého kluka.

Rupert si zahraje ve filmu Eddie the Eagle!

26. listopadu 2009 v 17:57 | Nymfadora |  Rupert´s news
Na začátku tohoto měsíce se dostalo na veřejnost, že si Rupert zahraje v připravovaném biografický film Eddie the Eagle.
Informaci, že Rupert si zahraje olympijského skokana na lyžích Eddieho Edwardse, známého též pod přezdívkou Orel (The Eagle), potvrdil režisér Declan Lowney. Film by se měl začít natáčet na jaře 2010.
"Ruperta jsem poprvé potkal minulý týden a už jsme se dohodli. Dříve než příští rok začneme, musí dokončit dva nové Potter filmy. ".Film Eddie the Eagle bude Rupertovým prvním filmem po druhé části Relikvií smrti, kdy ho naposledy uvidíme jak Rona Weasleyho.

Začíná natáčení na ministerstvu!!

26. listopadu 2009 v 17:47 | Nymfadora |  Novinky HP7
Mnozí z vás jistě vědí, že v sedmé knize o Harrym Potterovi si trio hlavních postav udělá výlet na Ministerstvo kouzel, na které se dostane v podobě jejích pracovníků. Jelikož poslední příběh byl rozdělen do dvou filmů, v kině budeme moci vidět zfilmovány i tuto pasáž.
Koncem června jsme byly informovaáni o natáčení exteriérových (vnějších) záběrů do této scény. Včera přinesla stránka Wales online nový rozhovor s hercem Steffanim Rhodry, který v Relikviích Smrti ztvární údržbáře Rega Cattermola.

Článek prozrazuje, že interiérové scény na ministerstvu magie se začnou natáčet ve filmových studiích Leavesden již příští měsíc, přičemž natáčení potrvá pět týdnů v období od prosince 2009 do února 2010. Přeloženou část rozhovoru si můžete přečíst v pokračování.

Daniel se objeví v Simpsonech!

26. listopadu 2009 v 17:46 | Nymfadora |  Daniel´s news

Dan Radcliffe je dalším v řade herců a jiných celebrit, kteří si "zahrají" v jednom z nejpopulárnejších TV seriálů všech dob - Simpson. Na budoucí rok propůjčí svůj hlas jedné z postav v halloweenské epizodě Strašidelný dům na stromě XXI.

A nepůjde jen tak o něco, Dan bude účinkovat v parodii na jistou ságu snažící se konkurovat potterovkám.

"Daniel ztvárni Edmunda, upíří děcko, do kterého se zamiluje Lisa. Avšak Edmundův otec, známý jako Dracula, a Homer udělá všecko pro to, aby rozvíjející se románek udusil již v zárodku.
Daniel byl velmi nadšený z možnosti dělat na Simpsonech. My jsme se z něho pokoušeli vytáhnout všecky tajemství o ději posledních potterovek, až nám nám nedošlo, že je už vlastně poznáme z knih."


Videorozhovor s herci a krátké DVD klipy

26. listopadu 2009 v 17:45 | Nymfadora |  Videa HP7
Herci Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Bonnie Wright a Tom Felton poskytly začátkem tohoto měsíce rozhovor z natáčení Relikvií Smrti australskému televiznímu syndikátu na propagaci DVD HP a Princ Dvojí krve.
Během rozhovoru hovořili Dan a Rupert o aktuální výrobě posledních filmů a o konci Harry Potter série, Bonnie hovořila o vztahu Ginny a Harryho a o Místnosti nejvyšší potřeby a Tom popsal jak jej vnímají malí fanoušci jako Draca bez kostýmu.Nezahálí ani Warner Bros. V noci zveřejnili přímé odkazy na stažení některých nových krátkých ukázek z princ dvojí krve.