Únor 2010Dan navštívil The Trevor Center in New York (2010)

28. února 2010 v 17:18 | Nymfadora |  Daniel´s events
Už minulý rok jsme se dověděli, že Daniel přispěl darem na Trevor project, který se zabývá a prospívá gayům, lesbičkám, bisexuálům apod,kteří mají 25 let a problém s pomocí, kterou hledají a nedostává se jim.

Dan navštívil proto centrum Trevor projectu přímo v americkém velkoměstě New Yorku a fotky máte v celém článku.

Bonnie na Orange British Academy Film awards (2010)

28. února 2010 v 17:17 | Nymfadora |  Bonnie´s events
Bonnie Wright společně se svým kolegou Jamiem Campbellem Bowerem navštívila Orange British Academy Film awards. Objevil se tam také její další kolega a to Jason Issac(Lucius Malfoy). Fotky máte v celém článku

Helena si roli Hermiony užívala!

28. února 2010 v 17:15 | Nymfadora |  Helena Bonham Carter
Tato herečka je možná trochu stará na to, aby hrála Hermionu Grangerovou, ale přesto tuto šanci dostala. V rozhovoru pro MTV se podělila o zkušenosti s hraním sedmnáctileté čarodějky i o pár přísně tajených informací o posledních dvou filmech o Harry Potterovi.
V připravovaném filmu Harry Potter a relikvie smrti se Harry a jeho kamarádi musí vydat na Ministerstvo kouzel v přestrojení. Využijí k tomu mnoholičný lektvar, a Hermiona tak na sebe vezme podobu Bellatrix Lestrangeové. Při natáčení filmu to ale znamená pravý opak: Helena Bonham Carterová musí hrát, jako by byla proměněnou Hermionou.


Robert přiznal :" Chodím s Kristen!"

28. února 2010 v 17:13 | Nymfadora |  Robert´s news
Ted' se omlouváme všem dívkám, ale Robert Pattinson poprvé přiznal, co mezi sebou mají on a jeho Co-Stars z Twilight, Kristen Stewart. Tajemstvní ohledně jejich vztahu vedl všechny fanoušky k upířímu šílenství.


Jason dokončil natáčení Relikvií!

28. února 2010 v 17:12 | Nymfadora |  Novinky HP7
Jason Isaacs prozradil portálu Coming soon ,zatímco se zůčastnil promo akce k Green Zone(Zelená zóna) v New Yorku, něco o jeho účasti na natáčení pro poslední filmy o Harry Potterovi, Relikvie smrti -2 část. Představitel Luciuse Malfoye také výslovně zmínil jednu z finálních bitev, kdy se dobro utká s Voldemortem a Smrtijedy.
Celý rozhovor v angličtině máte na této stránce


Imelda se vrátí do Relikvíí v roli Umbridgeové!

28. února 2010 v 17:02 | Nymfadora |  Imelda Staunton

V tomto článku o nedávné návštěvě herečky Imeldy Staunton v Liverpool's Acting Academy,kde hovořila o studentech o své kariéře, je uvedeno, že herečka začíná pracovat na posledním dílu Potterovské ságy Relikvie smrti, kde si zopakuje roli nepříjemné D.J.Umbridge.Poprvé jsme informace o jejím možném návratu, zaznamenali v červenci 2009.Helena o Bellatrix, Danieli & Rupertovi

28. února 2010 v 17:02 | Nymfadora |  Helena Bonham Carter
V novém rozhovoru s The Dish Rag Helena B.C práskla, že začíná finišovat s prací pro poslední díly Potter ságy. Vysvětluje, co Bellatrix Lestrange dostane v záveřečném filmu a hovořila také o práci s Rupertem Grintem a Danielem Radcliffem.

HBP videogame nominována na BAFTA

28. února 2010 v 16:55 | Nymfadora |  Novinky HP6
Princ Dvojí krve byl nominován v kategorii the Best Original Score na ceny BAFTA video games.James Hannigan spolu s Zsoltem Marxem a Campbellem Askewem jsou nuceni čelit konkurenci Assassin's Creed II, Batman: Arkham Asylum, Call of Duty: Modern Warfare 2, PixelJunk Shooter and Uncharted 2: Among Thieves.

Ceremonie se bude konat 19.března 2010.Tom o vztahu Harryho & Draca

28. února 2010 v 16:54 | Nymfadora |  Tom´s interviews

V novém rozhovoru pro MTV vysvětluje Tom Felton vztah mezi jeho postavou a Harry Potterem v závěrečném filmu.

"Harry a Draco mezi sebou mají skoro pouto,a zachrání si navzájem život v mnoha situacích," řekl. "Je to dost zvláštní vztah přátelství/nenávist. Je skvělé, že vyjádření jak a proč se to děje nechali na naší vlastní interpretaci. Já a Dan jsme natočili opravdu zajímavé momenty - já zachránil jeho a on mě. Pro jednou se jen nehašteříme."
Oldman, Rickman & Issac na seznamu největších záporáků!

28. února 2010 v 16:45 | Nymfadora |  News from HP
AOL Moviefone zveřejnil žebříček deseti největších hollywoodských záporáků. Mezi nimi se objevilo hned několik hvězd z filmové série o Harry Potterovi. Celý žebříček najdete TADY


Na devátém místě se umístil Gary Oldman, známý za svoji roli Siriuse Blacka:
"Oldman je výborný záporák, dokonce i v jeho kladných rolích nalézáme kousek temna ať už je to Harryho kmotr Sirius Black nebo gothamský policejní kapitán Jim Gordon."

Na šestém místě Jason Isaacs, role Luciuse Malfoye:
"Nejprve jako sadistický čevenokabátník s jiskrou v oku vyvraždí ve filmu Patriot všechny Gibsonovy syny a nyní udává tón jeho popularitě Voldemortův sladce zlý Smrtijed - se skvělými vlasy - Lucius Malfoy."

Žebříček dovršuje Alan Rickman za jeho portrét Severuse Snapea:
"Možná je to jeho hlubokým a impozantním hlasem nebo jeho jízlivým úšklebkem, ale Rickman vždy hraje neřády. Památně ztvárnil slizkého a zdánlivě zrádcovského Severuse Snapea, chamtivého a zvrhlého soudce Turpina ve Sweeney Toddovi, teroristu Hanse Grubera ve Smrtonosné pasti a samozřejmě šerifa z Nottinghamu v Robinu Hoodovi. Milujeme Rickmana když je hodný, ale když hraje záporáka je neodolatelný."


Jason na Orange British Academy Film awards (2010)

28. února 2010 v 16:43 | Nymfadora |  Jason Isaacs
Jason Isaac společně se svými hereckými kolegy Bonnie Wrightovou a Jamiem Campbellem Bowerem navštívil Orange British Academy Film awards. Fotky Jason máte v celém pokračování článku