Březen 2010

Photoshoots Ruperta pro No.magazine (2010)

12. března 2010 v 17:25 | Nymfadora |  Rupert´s photshoots
Rupert Grint se nechal vyfotit do nejnovějšího čísla časopisu No.magazine. Mimo jiné se zmínil o filmech Cherrybomb Wild Target, v kterých hraje. Premiéry obou filmů jsou ve stejný den - 23.4.2010 (v UK)! Pokud by Vás zajímal celý obsah článku, můžete se na scany podívatZDE

free image host free image host free image host free image host


Robert kouří! Co na to jeho matka??

12. března 2010 v 17:23 | Nymfadora |  Robert´s news
LONDÝN: Herec Robert Pattinson podcenil americké paparazzi. Zatím se mu dařilo před veřejností a novináři tajit, že kouří, ale v USA ho poprvé vyfotili s cigaretou v ústech. Třiadvacetiletá hvězda hororu Stmívání přitom věří, že o jeho zlozvyku neví ani matka. A její reakce se teď obává nejvíce.


"Robert se vždycky snažil zajistit, aby ho jeho ochranka kryla při kouření před slídivými fotografy. Ale v Americe se objevil snímek, na němž má cigaretu v ústech. Robert pak přiznal, že se nejvíce obává reakce své matky," prozradil zdroj blízký Pattinsonovi.
A sám Robert nedávno přiznal, že v mládí byl rebel a nechoval se zrovna tak, jak by si jeho rodiče přáli. Že k výčtu jeho neřestí patří cigarety ale přímo nepřiznal. "Byl jsem mnohem větší rebel. Tento systém mě pěkně ničil," tvrdil Robert před pár dny.


Potterovští herci opět malovali pro dobrou věc

11. března 2010 v 21:53 | Nymfadora |  News from HP


Ve Spojeném Království se nedávno slavil svátek National Doodle Day,k němuž někteří herci z HP přispěli svými "uměleckými díly".Jejich dílka se budou dražit na beneficích charitativních organizací Epilepsy Action a Neurofibromatosis Association.

K letošnímu roku přispěli svými díly na aukci eBay další heci jako je Bonnie Wright(Ginny Weasley),Oliver Phelps(Fred Weasley),Matthew Lewis(Neville Longbottom),Katie Leung(Cho Chang),Miriam Margolyes(Pomona Sprout),Ian Hart(prof.Quirrell),Roger Lloyd-Pack(Bart Skrk senior),Dave Legeno(Fenrir Šedohřbet) a Richar Griffiths(Vernon Dursley).

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Video: Bill mluví o Brouskovi

11. března 2010 v 21:49 | Nymfadora |  Bill NighyDanovo přání pro Details k 10. narozeninám

11. března 2010 v 21:16 | Nymfadora |  Daniel´s news
Magazín Details, pro který Dan nafotil photoshoot v letech 2007-2008 a poskytl několik rozhovorů, slavil tento rok svoji 10tiletou existenci. Dan pro ně také něco udělal, napsal exkluzivně jen pro ně nádherné přání.
Columbus: Chtěl jsem být při všech potterovkách!

11. března 2010 v 21:12 | Nymfadora |  News from HP
Přesto, že od té doby, co režisér Chris Colomus začal natáčet první film ze série Harry Potter uběhlo již celých deset let, vděčně se k tématu potterovských začátků na stříbrném plátně vrací iv současnosti. Jak dnes přiznává, původně naivně plánoval podílet se na všech sedmi plánovaných filmech. V novém rozhovoru dále objasnil, proč zůstal při výrobě vězně z Azkabanu jako producent přesto, že se vzdal režisérské židle: