Září 2010Trio v Total Film magazine (2010)

30. září 2010 v 15:56 | Nymfadora |  Scany HP7
Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson jako představitelé slavné filmové trojice Ron, Harry & Hermiona, byli dáni na titulní obálku zářijového vydání magazínu Total Film.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com!!! DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ !!!!

29. září 2010 v 11:38 | Nymfadora |  Moje rubrika
orangeD00M//X-Chanel

Ahoj! Vy kdo jste v posledních pár dnech zabloudili na můj dlouho opuštěný blog jste si museli všimnout určité změny. A to že články přibývají....Ano! Články opravdu přibývají a přibývat budou, protože jsem se po dlouhé době rozhodla přijít se podívat na blog a no musim přiznat, že mě to nějak chytlo a během pár dnů jsem přidala opravdu snad všechny články o HP co vyšly během mé nepřítomnosti. Dalo mi to docela zabrat, ale faktem je, že mě to baví a ted už vím, že bych blog ráda obnovila!
Vím že jsem tu dlouho nebyla, a když jsem sem před nějakými pár měsíci přestala přidávat články nenapsala jsem ani řádku typu "pozastavuji" atd...což ode mě nebylo moc fér, návštěvnost tady nebyla nikdy nějak mega velká, ale i tak, chodili jste sem a já to bez jediného slova ze dne na den stopla.
Tím se vám chci omluvit a to především svým SB!! a děkuju všem kdo jsem za tu dobu co jsem tu nebyla alepson jednou přišli a taky těm co sem kdykoliv v budoucnu přijdou.
Teď bych ráda udělala pár změn (jo jasně zimní design se sem nehodí a ten pokud vám to nevadí budu řešit později) :), takže vím, že spoustu SBček už mě u sebe v SB nemá, dělali jste za tu dobu určitě všichni třízení SBček nebo třeba i rušili blogy atd....takže bych se ráda zeptala, jestli se najde aspon někdo kdo by stál o to být mým SBčkem....budu opravdu moc ráda když se někdo takový najde at už nový nebo někdo ze starých SB (to bych měla ještě větší radost) :) No když ne, nevadí blog budu dělat dál jen tak sama pro sebe, protože premiéra HP7 se blíží a já chci mít přehled o všem co se kde "šustne"

Budu moc ráda, když si tenhle článek přečtete a když se třeba i zapíšete. Všechny SB co mám budu mazat a začnu od znova! :) A to mi připomíná kdyby se tu našel někdo šikovný s chvilkou času kdo by byl tak moc hodný a udělal mi nový design budu moc ráda... protože já jsem na tohle hrozný střevo :D Díky moc :-*


Vaše Nymfadora
Evanna navštívila irskou premiéru The Town (2010)

29. září 2010 v 11:03 | Nymfadora |  Evanna Lynch
Světem se rozlehla zpráva, že Evanna 20.9 2010 navštívila irskou premiéru dramatu The Town. Je patrné na první pohled, že nám všem vyrazila dech se svoji novou image, která ji mimochodem velice sluší!
¨


Fotky dětí Harryho a Ginny a Rona a Hermiony z Epilogu!

29. září 2010 v 11:02 | Nymfadora |  Novinky HP7
Před několika měsíci se objevilo několik videí z natáčení závěrečných scén v Epilogu,kde jste měli možnost vidět na několika fotkách, ne zrovna nejlepší kvality, celou naši kouzelnickou partu o 19 let později společně s jejich ratolestmi.

V celém článku máte fotky dvou dětí(Albuse Severuse, James Siriuse) Harryho a Ginny Potterových a jedno dítě (Hugo) Hermiony a Rona Weaslyových ...


Joanne v Oprah Winfrey show! (2010)

29. září 2010 v 10:59 | Nymfadora |  J.K.Rowlingová
Oficiální stránky Oprah Winfrey právě aktualizovali své stránky se zprávou, že tuto celosvětovou známou talk show navštíví naše "máma Harryho Pottera" Joanne Kathleen Rowling. Epizoda bude k mání 1. října na ABC televizi a na lokálních síťích


Rupert na Singapore F1 Grand Prix (2010)

29. září 2010 v 10:56 | Nymfadora |  Rupert´s events
Jak je již zvykem, Rupert rád tráví čas ve společnosti formulí a nejradši je přímo v centru dění. Jako zarytý fanoušek této celosvětové hry se účastnil Singapore F1 Grand Prix.


Tom navštívil Lizzie Mary Cullen charity art exhibition (2010)

29. září 2010 v 10:55 | Nymfadora |  Tom´s events
  • Herec Tom Felton navštívil charitativní uměleckou výstavu,kterou uspořádala jeho kamarádka Lizzie Mary Cullen v Londýně. Na této výstavě byl před nějakým časem též jeho herecký kolega Daniel Radcliffe.Nové fotky z první části DH: sedm Potterů, Voldemort nad Brulbálovým hrobem, Godrikův důl atd..

29. září 2010 v 10:51 | Nymfadora |  Fotky HP7

Známý britský deník Daily Mirror aktualizoval na svých stránkách další várku nejnovějších fotek z první části posledního dílu ságy o Harry Potterovi, s podtitulem Relikvie Smrti, kde uvidíte kompletní sestavu všech sedmi Potterů, dále úvidíte záběry z Fleuřiny svatby, "face to face" Brumbála a Voldemorta,porada Smrtijedů v čele s Voldemortem a mnoho dalšího!

Fotky z první části DH: ministerstvo, Harry, Ron a Hermiona

29. září 2010 v 10:47 | Nymfadora |  Fotky HP7
Již tradičně nás USA Today zásobuje mnohými novinkami, a to i ze světa filmu. Nedávno zveřejnil další nové fotky k první části Relikviíí Smrti, a to ze zbrusu nového traileru, kt. nedávno byl online.

Uvidíte Hermionu a Harryho v Godricově dole na hřbitově, chaos na Miniterstvě,také Rona u Doupěte a další!...Více fotek v celém článku

Bonnie Wright a Matthew Lewis odpověděli na otázky o HP 7

29. září 2010 v 10:45 | Nymfadora |  Rozhovory HP7
Před časem bylo oznámeno,že fanoušci mají možnost zeptat se přes Facebook herců na pár otázek ohledně posledního filmového dílu.Na otázky jež budou vybrány herci nakonec odpoví.Nyní už jsou k dispozici dvě odpovědi na otázky a to od Bonnie Wright a Matthewa Lewise.

Jaká byla nejtěžší scéna při natáčení Relikvií smrti?
Matthew Lewis:"Je tam scéna, v níž Neville čelí Voldemortovi,ke konci filmu (část 2.), a to je rozhodující moment.Tam jsem byl pod velkým tlakem. Chtěl jsem být perfektní pro všechny fanoušky. "

Jaké bylo představovat dívku do níž se Harry zamiloval?
Bonnie Wright odhalila: "Bylo to vzrušující pro mě jako herečku a Ginny.Tohle byl velký okamžik mého života. "

Ještě se také objevila informace,že v těchto dnech provádí několik herců společné focení. Jsou to:Tom Felton, Bonnie Wright, Evanna Lynch , Matthew Lewis a dvojčata Phelpsovi.Emma ve filmu o Marilyn Monroe?

29. září 2010 v 10:42 | Nymfadora |  Emma Watson News
Jak se zdá, je možné, že se Emma objeví v novém filmu s názvem My Week with Marilyn! Film by se měl odvíjet od pravdivého příběhu režiséra a herce Lawence Oliviera a Marylin Monroe, kteří spolu v roce 1957 natáčeli film The Prince and the Showgirl.

Emma by mohla ztvárnit kostymérku Lucy, která pracuje v zákulisí při natáčení onoho snímku The Prince and the Showgirl. Podle všeho to nemá být velká role, ale natáčení bude spuštěno 4. října 2010 v anglických studiích Pinewood.