Nová fotka Toma + citace o HP

31. října 2010 v 14:06 | Nymfadora |  Tom´s news
K dispozici máme jednu novou fotku,která pravděpodobně byla nafocena pro Daily Mail.
Hned pod ní si můžete přečíst pár citací z několika rozhovorů.
"Jason hraje zákeřného blbce opravdu dobře.Jako darebák je opravdu perfektní.
Ale je strašidelné, když se v jeden okamžik baví v zákulisí a najednou, když se spustí kamera, mě vláčí po place za ucho.
Baví mě vidět tyto přátelské lidi, jak se proměňují do svých rolí, "dodává provokujícně." Ralph Fiennes je nejhorší: je to taková dobrá mírumilovná duše, dá se s ním velmi dobře popovídat, ale najednou se umí okamžitě změnit na zvrácené, odporné stvoření ...jakmile se začne natáčet. "


"Nevím, jaké mám v sobě vlastnosti, že jsem dokázal hrát toto satanistické dítě, ale jsem vděčný, že si mě vybrali k hraní záporné postavy.Raději než kladné, "zakřenil se." Své problémy jsem si mohl filtrovat prostřednictvím tohoto hitlerovského dítěte každý den a byla to velmi zábavná terapie. "

Přiznává, že jeho účes ho už přestal bavit a po natáčení může jet konečně na dovolenou: "Konečně jsem se zbavil blond vlasů!Už se mi to zdálo trošku nudné, "přiznává." A také, konečně můžu jet na pořádnou dovolenou.Kvůli zachování bledé pokožky jsem se nemohl jen tak opalovat na pláži.Musel jsem sedět pod slunečníky.Takže to nejlepší, co se mohlo po skončení natáčení stát bylo, že jsem se konečně pořádně zrelaxoval, poprvé po sérii si zaplaval v moři a byl na slunci. "

'Jedna věc je, že lidé mi pořád říkali, že bohatství a sláva, mi musely vynhradit mé dětství,' říká. 'Ale myšlenka na peníze - na stanovení ceny mého dětství - je směšná. Nikdy se ty roky nevrátí zpátky a vy za ně nemůžete stanovit cenu. "

'A pro mě, sláva není pozitivní věc. Myšlenka být slavný, je mnohem lepší než realita.Je to fantastické, když jdete na premiéry a lidi vám fandí, ale to není vše,má to i stinné stránky. A ení úplně můj styl dostat se do klubu díky jménu.

'Jakmile je "paní" před něčím jménem, jsem nervózní, ale Dame Maggie Smith je nejvíce nádherně jemná žena, jakou jsem kdy potkal. Ona nikdy neřekne špatné slovo ."

'Vzpomínám si na svou první scénu s Alanem Rickmanem a byl jsem nervózní, protože on je úžasný herec, jakmile je v jeho plášti, on chodí a mluví jako Snape - to je docela děsivé.Ale já jsem opravdu chtěl, s ním mluvit, protože Robin Hood byl jedním z mých nejoblíbenějších filmů.

'Když jsem sebral odvahu,povídali jsme si asi půl hodiny.Je to fascinující pro mladého herce, aby si mohl promluvit se svýmie hrdiny,to je k nezaplacení. '

'[Daniel] je nekonečnou inspirací pro mně. 'Profesionálně, je to fenomenální herec a nebere nic jako danou věc. Mezi filmy, dělá cokoli, v čem se může zdokonalit.

"On je mimořádně zdvořilý a nenávidí lidi, kteří jsou hrubí.

'Ale více než cokoli jiného, že je mimořádně vášnivý. Klidně bude na scéně i ve dnech, kdy to není potřeba.

snapeova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ali Ali | E-mail | Web | 19. října 2011 v 1:03 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama