Prosinec 2010

Ron a Hermiona jako nejlepší filmový pár roku 2010

23. prosince 2010 v 8:12 | Nymfadora |  Novinky HP7
harrypotter-ba.blog.cz

Na stránkách Buzzsugar v uplynulých dnech probíhalo hlasování o Nejlepší filmový pár roku 2010 a Ron Weasley (Rupert Grint) a Hermiona Grangerová (Emma Watson) byli nominováni za své výkony v předposledním dílu ságy: Harry Potter a Relikvie Smrti, část I.
Pár ještě přednedávnem vedl s 58% nad svými soupeři Edwardem (Robert Pattinson) a Bellou (Kristen Stewart) se 35%, kteří byli nominování za své výkony ve filmu The Twilight Saga:Eclipse. A včera jsme se mohli dozvědět konečný verdikt - nejlepším filmovým párem roku 2010 se stává Ron Weasley a Hermiona Grangerová!


velkecary.blog.czVánoční přání od Matthew Levise a Sweet shop teamu

22. prosince 2010 v 12:35 | Nymfadora |  Matthew Lewis
Na webových stránkách filmu The Sweet Shop (Cukrárna) se objevilo nové zábavné video s vánočním přáním od nikoho jiného než od Nevilla Longbottoma (Matthew Lewis)
Matthew si v tomto novém filmu zahraje jednu z hlavních rolí.


snitchseeker.com

Clemence v rozhovoru pro The Guardian o HP a Emmě

22. prosince 2010 v 12:28 | Nymfadora |  Cleménce Poésy
Clémence momentálně podporuje svůj nový celovečerní film 127 hodin a při té příležitosti poskytla rozhovor pro The Guardian.Promluvila tam i o HP a Emmě Watson.

"Nebyla jsem smutná jako ostatní. Byla jsem na natáčení jednoho filmu a pak jsem se vrátila do posledního. Byla to legrace, ale nebyla to velká část mého já."

"Emma je sladká mladá žena a má jasnou budoucnost," řekla Clémence jako by mluvila o oblíbené vnučce. "Líbí se mi její nový účes."
harrypotter-ba.blog.cz

snitchseeker.com


Vánoční video propagující Relikvie od Warner Bros

22. prosince 2010 v 12:21 | Nymfadora |  Videa HP7
Warner Bros vydali nová videa propagující film Harry Potter a Relikvie smrti. A protože se blíží Vánoce mají tato videa vánoční a novoroční téma. Warner Bros tímto chtějí zvýšit návštěvnost filmu o vánočních svátcích.  Videa najdete v článku:Nové fotky z natáčení epilogu v Londýně

21. prosince 2010 v 19:21 | Nymfadora |  Fotky z natáčení HP7
Objevily se nové fotky z natáčení epilogu pro Relikvie smrti část 2! Fotky pocházejí z facebookové učtu herce Ryana Turnera (Hugo Weasley), který je na svůj profil přidal přibližně před dvěma měsíci. Na fotkách můžeme vidět herce hrající děti tria a Ginny.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

velkecary.blog.cz

Úžasná fotka z natáčení Relikvií

19. prosince 2010 v 13:26 | Nymfadora |  Fotky z natáčení HP7

harrypotter-ba.blog.cz

snapeova.blog.cz

Natáčení scén epilogu bylo znovuobnoveno!

19. prosince 2010 v 13:24 | Nymfadora |  Novinky HP7
harrypotter-ba.blog.cz
V Londýně bylo znovuobnoveno natáčení scén epilogu k druhé části Relikvií smrti. První natáčení začalo ve středu 15. prosince a scény na nádraží King´s Cross se zúčastnili zatím jen herci Emma Watson (Hermiona) a Will Mill Dunn (James Sirius Potter). Ostatní herci, kteří se mají objevit v epilogu se do Leavesdenských studií vrátí až v předvečer Vánoc 24. prosince.
William Dunn k natáčení řekl: Nejvíce únavný byl první den natáčení epilogu, kterého jsem byl svědkem.

velkecary.blog.czPohybová obálka Marie Claire s Emmou + video ze zákulisí focení

19. prosince 2010 v 13:12 | Nymfadora |  Emma´s videos
Magazín Marie Claire pro který Emma nafotila úžasný photoshoot, se rozhodl, že kromě obyčejné verze prosincového čísla vydá i obálku pro iPad. Magazín takto zahájil první ročník spolupráce s firmou Apple. Ve článku tak můžete vidět obálku na kterém je "oživlá" Emma, která se na nás usmívá, mrká a hýbe se. Trochu mi to připomnělo Potterovského Denního věštce.
V článku také můžete vidět druhé video, které je ze zákulisí focení pro Marie Claire. Emma v něm například říká co je to styl, co se jí doopravdy líbí.


Tom na promítání svého filmu White Other (16.12.2010)

19. prosince 2010 v 12:56 | Nymfadora |  Tom´s events
Tom se ve čtvrtek 16. prosince zúčastnil soukromého promítání svého nového filmu White Other v němž si zahrál spolu s Imeldou Staunton (Dolores Umbridgeová). Na fotce ho můžete vidět s režisérem Danem Hartleym a hercem Eugenem Oseiem.
harrypotter-ba.blog.cz

snitchseeker.com

Trailer ke King´s Speech

19. prosince 2010 v 12:51 | Nymfadora |  Helena Bonham Carter
Na internetu už je k vidění trailer k novému filmu Heleny Bonham Carter - The King´s Speech. Nevím kolik toho o filmu víte, ale myslím, že to bude bomba! Trailer je úžasný a myslím, že bude úžasný i film. Helena předvedla skvělý výkon a nádhernou hudbu Alexandera Desplata můžete slyšet už i v traileru (oba za to byli nominováni nejen na Zlatý glóbus). Myslím, že se máme na co těšit.
(Trailer jsem bohužel nesehnala s českými titulky, ale k vidění je třeba na csfd.cz)


Další plakát k propagaci Relikvií na Academy Awards

19. prosince 2010 v 12:45 | Nymfadora |  Plakáty HP7
Warner Bros zveřejnil nový plakát k propagaci filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 1 na letošním 83. předávání Cen akademie (Oscar). Tento plakát propaguje dva umělce, kteří jsou nominováni Stuarta Craiga (produkční návrhář) a Stephenie McMillana (scénograf), kteří jsou nominování v kategorii Nejlepší umělecký směr.

harrypotter-ba.blog.cz

snitchseeker.com


Emma na letišti Heathrow, Londýn (14.12.2010)

19. prosince 2010 v 12:30 | Nymfadora |  Emma´s other photos
Emma byla 14. prosince viděna na londýnském letišti Heathrow. Vypadá to tedy, že už má na universitě po zkoužkách a tak se vrací na Vánoce do Británie.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

snapeova.blog.cz


Video: rozhovor s Chrisem Rankinem

19. prosince 2010 v 12:02 | Nymfadora |  News from HP
V novém rozhovoru, herec Chris Rankin (Percy Weasley) vylíčil postavu v pořadí 3. nejstaršího syna rodiny Weasleyových - Pery Weasley. Chris diskutoval o jeho setkání se členy jeho filmové rodiny, např.: Rupert Grint, James a Oliver Phelpsovi, Bonnie Wright, Julie Walters (Molly W.) nebo s autorkou ságy J.K. Rowlingovou. Jelikož video je rozzděleno na 2 části, obsah té 1. vidíte výše a teď stručně popíšu obsah 2. části. Chris vyjadřoval svůj názor na to, jací jsou jeho herečtí kolegové Daniel Radclffe, Rupert Grint, Emma Watson, zejména poukazoval na zpracování v tisku o nich.V novém rozhovoru, herec Chris Rankin (Percy Weasley) vylíčil postavu v pořadí 3. nejstaršího syna rodiny Weasylových - Pery Weasley. Chris diskutoval o jeho setkání se členy jeho filmové rodiny, např.: Rupert Grint, James a Oliver Phelpsovi, Bonnie Wright, Julie Walters (Molly W.) nebo s autorkou ságy J.K. Rowlingovou. Jelikož video je rozzděleno na 2 části, obsah té 1. vidíte výše a teď stručně popíšu obsah 2. části. Chris vyjadřoval svůj názor na to, jací jsou jeho herečtí kolegové Daniel Radclffe, Rupert Grint, Emma Watson, zejména poukazoval na zpracování v tisku o nich.
Women´s Wear Daily photoshoot (2010)

19. prosince 2010 v 10:36 | Nymfadora |  Emma´s photoshoots
Na konci listopadu jste zde mohli vidět pár scanů z photoshootu pro časopis Women´s Wear Daily, které byly pořízeny v New Yorku na podporu Relikvií smrti část 1.  Nyní se objevily nové fotky z tohoto časopisu a ty si můžete prohlédnout v článku:

harrypotter-ba.blog.cz

Helena Bonham Carter, Kelly McDonald a Alexander Desplat nominováni na Golden globe awards!

19. prosince 2010 v 10:23 | Nymfadora |  News from HP
harrypotter-ba.blog.cz
V úterý byly zveřejněny výsledky nominací 68. ročníku předávání cen Golden globe Awards (Zlatý glóbus). Nominovány byly také herečky Helena Bonham Carter (Belatrix Lestrange) a Kelly McDonald (Helena z Havraspáru). Nejde však nominace za práci na Harrym Potterovi - Helena byla nominována v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli ve filmu The King´s Speech. Kelly pak získala nominaci v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli v sérii, mini-sérii nebo televizním filmu za  Boardwalk Empire HBO. Mezi nominovanými byl také skladatel Alexander Desplat, který složil hudbu k sedmému dílu Harryho Pottera. Zde byl nominován za nejlepší soundtrack k filmu The King´s Speech.

snitchseeker.com

Nový vánoční design!

14. prosince 2010 v 9:24 | Nymfadora |  Deníček
harrypotter-ba.blog.cz


Tak už mám taky konečně nový vánoční design. Jak jsem tak koukala na blogy svých SBček skoro šichni už je mají tak jsem se do toho včera taky pustila. Výsledek vidíte tak snad se vám bude líbit. . Jinak se chci omluvit, že jsem poslední týden přidávala články tak nějak sporadicky, protože nevím jestli to z vás někdo ví ale jsem na vošce a mám hrozně moc učení, zápočty a tak...k tomu ještě nakupování dárků, pečení cukroví...no je toho dost takže tenhle týden toho ode mě ještě moc nečekejte, ale příští týden už budou přibývat články tak jak mají. Ještě bych vás ráda poprosila u mého Sbčka je soutěž o nejlepší vánoční film a já soutěžím s Láskou nebeskou a moc vás prosím kdo tak jako já miluje tenhle filmík hlásněte pro mě prosím TADY. Děkuju moc všem!

LA Times photoshoot (2010)

14. prosince 2010 v 9:09 | Nymfadora |  Helena Bonham Carter

narniaworld.blog.cz