Fotky HP7

Nové fotky z Relikvií část 1

12. prosince 2010 v 20:34 | Nymfadora
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fotky z Relikvií: Příběh tří bratří

12. prosince 2010 v 19:35 | Nymfadora
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

snapeova.blog.cz

Fotky vstřižených scén z Relikvií smrti

28. listopadu 2010 v 8:58 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz
Už po světové premiéře bylo jasné, že je spoustu záběrů, které se do nového filmu o Harrym Potterovi nedostaly. Těch pár záběrů máme ted k dispozici na fotkách a patří mězi ně trio procházející ve vypáleném mudlovském kempu, Hermiona sedící u zraněného Rona, záběr na putování tria u řeky, smrtijedi hlídající dům na Grimmauldově náměstí, pohled na výrobce hůlek Olivandera nebo fotky s dalším putováním krajinou a Harryho stojícího nad Dobbyho hrobem, kterých bychom se ale teoreticky mohli dočkat v druhém díle. Do scén které byly vystřiženy patří také tanec Hermiony a Kruma na svatbě jejichž video najdete v přechozím článku

Nové fotky k Relikviím smrti část 1

28. listopadu 2010 v 8:19 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz

Hromada nových fotek z Relikvií smrti

12. listopadu 2010 v 9:27 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz

Nové fotky z Relikvií smrti od Entertainment Weekly

6. listopadu 2010 v 13:20 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz
Enertainment Weekly vydali pár nových fotek z Relikvií smrti 1. část. Fotky jsou jak z filmu tak z natáčení.

Nové fotky k Relikviím z francouzské ilustrované knihy

4. listopadu 2010 v 8:15 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz

Nové fotky Relikvií z oficiálních stránek WB

3. listopadu 2010 v 19:07 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz

Nové fotky k Relikviím part 1!

27. října 2010 v 16:22 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz

Nové propagační fotky k Relikviím part 1

25. října 2010 v 17:30 | Nymfadora
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com  imagebam.comimagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

další fotky v článku:

Nové fotky k Relikviím z australské plakátové knihy!

24. října 2010 v 16:04 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz
Na internetu se objevily scany z australské plakátové knihy na kterých můžeme vidět další scény z Relikvií smrti! Je zde fotka tria přespávající na Grimmauldově náměstí, fotka Rona a Hermony z Grimmauldova náměstí, trio u Doupěte, scéna z Ronova návratu, kdy se na něj Hermiona vrhne a udeří ho batohem, trio běžící lesem trio ve stanu, Ron jak odchází nebo trio jak jde k Láskorádovým. Také jsou tu rozhovory s Rupertem a Tomem.

Nové fotky k Relikviím z knihy "Film Wizardry"

23. října 2010 v 14:49 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz

Na internetu se objevily nové scany z knihy "Film Wizardry" (= Filmová kouzla) a s nimi fotky z Relikvií smrti část 1 a část 2. Na fotkách můžeme vidět síň v Malfoyovic sídle, svatební stan u Doupětě, kde proběhne svatba Billa a Fleur. tetičku Muriel, která se objeví v první části (pravděpodobně na svatbě), Harryho a Hermionu v komnatě nejvyšší potřeby, Harryho jak čte knihu "Život a lži Abuse Brumbála" a také fotku z natáčení - Herminou a její dvojnice.
Další fotky v článku:

Nové fotky z Relikvií smrti part 1 ze stránky HP Wall Art

23. října 2010 v 14:17 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz

Scany Rona a Hermiony k Relikviím 1 a 2 z "Film Wizardry"

21. října 2010 v 17:48 | Nymfadora

harrypotter-ba.blog.cz
Další scany z Relikvií smrti part 1 a part 2 v článku:

Nové fotky k Relikviím part 1 a part 2! z "Film Wizardry"

17. října 2010 v 17:46 | Nymfadora
Objevily se nové fotky z Relikvií z knihy "Film Wizardry" neboli "Filmová kouzla". Na fotkách můžeme např. vidět Herminou tančící na svatbě s Krumem,  Rona který má poraněné rameno, Harryho s Herminou u Bathildy v Godrikově dole nebo zničenou Gringottovu banku. Ale teď to hlavní. V článku jsou dokonce i tři nové fotky z druhé části Relikvií! Je to fotka zničené haly Gringottových po útoku draka, Harryho letícího přes Satanský oheň v komnatě nejvyšší potřeby, členy BA v komnatě nejvyšší potřeby a obrovské hromady věcí, které v komnatě nejvyšší potřeby schovávali členové BA.

harrypotter-ba.blog.cz
Další fotky níže

Nová fotka z Relikvií: svatba Billa a Fleur

16. října 2010 v 14:54 | Nymfadora
Na stránkách časopisu  Recreio  se ndávno objevila nová fotografie z filmu Harry Potter a Relikvie Smrti, část 1. Jedná se však pouze o detail ze svatby  Bila Weasleyho a Fleur Delacoure,přesto však stojí za to. :)

harrypotter-ba.blog.cz


velkecary.blog.cz

Nové fotky k Relikviím z "Film Wizardry"

16. října 2010 v 14:50 | Nymfadora
harrypotter-ba.blog.cz
A znovu tu máme další várku fotek k Relikviím smrti. Tentokráte se objevily jako scany z nové knížky "Filmová kouzla". Na fotkách můžete vidět rodinu Malfoyových u stolu s Bellatrix, pravděpodobně v jejich sídle, také spoustu fotek ze svatby Billa a Fleur, nebo také ležícího George se skrvaveným uchem. Také je zde jedna fotka z natáčení. Fotky nejsou v moc dobré kvalitě, určitě ale stojí za shlédnutí.
Více fotek naleznete v článku:

Nová fotka Rona z Relikvií

16. října 2010 v 13:53 | Nymfadora

harrypotter-ba.blog.cz
velkecary.blog.czNejnovější fotky ze samolepkového alba HP7!

10. října 2010 v 15:28 | Nymfadora
Francouzské stránky universharrypotter.com vyslali nové scany ve vysokém rozlišení ze samolepkového alba HP7, část I. Na fotkách můžete rozpoznat scény jako jsou: únos Harryho, Rona na Grimmauldově náměstí, č.12, Lenku Láskoradovou, která má na sobě šaty na svatbu a další scény, které se odehrály během svatby Billa a Fleur. Nejnovější scany si tedy prohlédněte v této galerii. Koncem tohoto měsíce budou uvolněny nové oficiální snímky ve vyskoém rozlišení.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Nové fotky HP7 ze samolepkového alba

10. října 2010 v 15:18 | Nymfadora
Objevily se nové fotky ze samolepkového alba Harry Potter a Relikvie Smrti, část 1. Nové scany nám ukazují některé nové scény z filmu, např. Hermiona naštavaná po návratu Rona, pana Weasleyho, Trio v domě Láskorádových, Trio spící na Grimmauldově náměstí a další. Podívejte se na všechny fotky z připravovaného samolepkového alba v této galerii.

P1030347.jpg P1030383.jpg P1030394.jpg
P1030398.jpg P1030400.jpg P1030404.jpg

Fotky Relikvií z kalendáře 2011

10. října 2010 v 15:14 | Nymfadora
Byly propuštěny nové fotky ve vysokém rozlišení z Harry Potter a Relikvie Smrti - nástěnný kalendář 2011. Chci upřesnit, že fotky pochází konkrétně z celovečerního filmu Harry Potter a Relikvie Smrti, část 1. Fotky jsou naprosto skvělé, když jsou ve skvělé kvalitě! Na obrázcích vidíme Rona, jak hlídkuje před Ministerstvem Kouzel, Rona s Hermionou u klavíru na Grimmauldově náměstí č.12, zničený medailonek v Ronových rukou, Hermionu a Rona uvnitř stanu, Harryho jak sleduje zlatonku, Trio u Láskorádových doma, Hermionu, která právě objevila symbol Relikvií na hřbitově v Godrikově Dole, Rona, jak byl zajatý unosci, Lunu, jejího otce, Rona, Hermionu a Ginny na svatbě Billa a Fleur, Weasleyovy dvojčata, jak pijí mnoholičný lektvar, Lupina a Tonksovou a mnohem více! Všechny fotky z kalendáře naleznete v této galerii.

harrypotter-ba.blog.czvelkecary.blog.cz

2 ministerské plakáty k Relikviím!

3. října 2010 v 13:10 | Nymfadora
Stránka  harrypotterwallart.com představila dva nové propagační plakáty k Harry Potterovi a Relikviím smrti. Jedná se o ministerské letáky, které nás varují před smrtijedy a nabádají nás k ostražitosti

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

velkecary.blog.cz

Desítky nových fotek z Relikvií!

3. října 2010 v 13:03 | Nymfadora
imagebam.com

Na stránkách Zazzle se objevila velice zajímavá informace o tom,že k Relikviím smrti bude vyrobeno mnoho různých věcí (tašky,trička,podložky na myš atd..).S tím bylo propuštěno téměř 60 obrázků na niž je mnoho dosud neviděných fotek z filmu a propagačních fotek,všech možných postav.Takže vidět můžete samozřejmě mnoho obrázků s triem,poté následují důležité i méně důležité postavy například:Kingsley pastorek,červíček,Gregorovič,Bill Weasley,Draco,Lucius a Narcissa Malfoyovi,Bathyldu,Bellatrix,Freda a George,Hagrida,Lenku atd...

Další nové fotky z nového traileru!

29. září 2010 v 10:53 | Nymfadora

Nové fotky z první části DH: sedm Potterů, Voldemort nad Brulbálovým hrobem, Godrikův důl atd..

29. září 2010 v 10:51 | Nymfadora

Známý britský deník Daily Mirror aktualizoval na svých stránkách další várku nejnovějších fotek z první části posledního dílu ságy o Harry Potterovi, s podtitulem Relikvie Smrti, kde uvidíte kompletní sestavu všech sedmi Potterů, dále úvidíte záběry z Fleuřiny svatby, "face to face" Brumbála a Voldemorta,porada Smrtijedů v čele s Voldemortem a mnoho dalšího!
 
 

Reklama