Videa HP7

Vánoční video propagující Relikvie od Warner Bros

22. prosince 2010 v 12:21 | Nymfadora
Warner Bros vydali nová videa propagující film Harry Potter a Relikvie smrti. A protože se blíží Vánoce mají tato videa vánoční a novoroční téma. Warner Bros tímto chtějí zvýšit návštěvnost filmu o vánočních svátcích.  Videa najdete v článku:


3 nová videa ze zákulisí natáčení Relikvií smrti část 1

12. prosince 2010 v 19:49 | Nymfadora
Minulý víkend se na americkém televizním kanálu ABC Family opět po čase nesl ve znamení filmů o Harrym Potterovi. Kromě odvysílání prvních pěti dílů přinesla televize i tři nové klipy ze zákulisí filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I, který se aktuálně s velkým úspěchem promítá po celém světě. Každý klip uvádí jeden ze Tria (Rupert Grint, Daniel Radcliffe a Emma Watson),  přičemž jejich tématem je Návrat Davida Yatese, Sedm Potterů a Na cestě. Kromě komentáře štábu a herců v nich najdete i nové krátké ukázky z natáčení na hřbitově v Godrickově Dole, v Londýně, lesích a v Lasturové vile.


Video: vystřižená scéna s tancem Kruma a Hermiony na svatbě

28. listopadu 2010 v 8:24 | Nymfadora

velkecary.blog.cz

Dvě bonusová videa k Relikviím smrti

28. listopadu 2010 v 8:09 | Nymfadora
Na thajském facebookovém účtě Warner Bros se objevil dvě bonusová videa k Relikviím smrti část 1. Ve videích můžete vidět spoustu nových scén z filmu, ale také záběry z natáčení a rozhovory s hvězdami jako jsou Tom Felton, Jason Isaacs, Helen McCrory, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Domhall Gleeson, Imelda Staunton a Bill Nighy.

Hudební video k Relikviím část 1 od Warner Bros

20. listopadu 2010 v 10:16 | Nymfadora
Warner Bros vydali hudební video k filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 1. Ve videu vidíme různé záběry z filmu a k nim slyšíme jednotlivé skladby, které jsou na soundtracku. Soundtrack pro Relikvie smrti složil Alexandre Desplat a očekává se, že bude skládat hudbu i k druhé části Relikvií.


velkecary.blog.cz

Písnička na kterou tancovali Harry s Hermionou (Nick Cave - O´Children)

20. listopadu 2010 v 10:09 | Nymfadora
Na netu jsem objevila písničku ze soundtracku Relikvií smrti. Je to písnička od Nicka Cavea - O´Children a je to přesně ta na kterou tančí ve stanu Harry s Hermionou. Moc se mi ta písnička líbí a opravdu se do scény hodí. Vždycky když jí poslouchám, vzpomenu si na jejich tanec.


youtube.com

Dva nové nizozemské speciály k Relikviím!

16. listopadu 2010 v 10:56 | Nymfadora
Na internetu se objevily dva nové speciály k filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 1 od nizozemské televize rt(4), které přinášejí nové záběry z filmu a natáčení, ale také rozhovory s herci. režisérem a producenty.
Každopádně musim říct, že se jedná o znovu o spoiler takže já se vážně dívat nebudu, protože chci být zítra o půlnoci překvapená :)

Video: Reportáž o premiéře v Česku

15. listopadu 2010 v 22:08 | Nymfadora


tn.cz

Exklusivní video z premiéry Relikvií smrti část 1 v Londýně (11.11.2010)

14. listopadu 2010 v 10:27 | Nymfadora
Objevilo se nové skoro čtvrt hodinové video z červeného koberce londýnské premiéry filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 1, která se uskutečnila na Leicester square v Londýně tento čtvrtek. Ve videu najdete exlusivní rozhovory s Davidem Yatesem, Davidem Haymanem, Danielem Radcliffem, Jamesem a Oliverem Phelpsem, Evannou Lynch, Davidem O´Harrou, Kate Fleetwood, Warwickem Davisem, Stuartem Craigem, Afshan Azad, Katie Leung, Helen McCrory, Natalií Tenou, Timothy Spallem, Sheffanem Rhodrim, který hovořil o různých věcech z jejich vlastních nejhorších zkušeností s kempováním, o budoucnosti Leavesdenských studií, jejich nejlepší vzpomínky na filmové série a na natáčení a mnohem více.
Komentář Stuarta Craiga je obvzlášť pozoruhodný, když říká jak se bolestně vzpomíná na poslední den natáčení v červnu a jak se David Yates s přiškrceným hlasem postavil na židli a mluvil s herci a štábem.
  • Toto pondělí se bude konat premiéra Harryho Pottera a Relikvií smrti část 1 v New Yorku


snitchseeker.com + můj překlad

3 nové videoscény z Relikvií smrti část 1

13. listopadu 2010 v 17:45 | Nymfadora
Na internetu se opět objevily nové videoscény z očekávaných Relikvií. Já už na tyto videa odmítám koukat, protože bych ve čtvrtek už vůbec nebyla překvapená. Každopádně na prvním videu můžete vidět Rufuse Brouska při čtení a předávání poslední vůle po Brumbálovi triu. ve druhém videu je trio jak přichází ke Kráturovi, aby vystopoval Mungunuse Fletchera a třetí video ukazuje Ginny a Molly, které utíkají z Doupěte k Harrymu a Hagridovi, kteří právě přiletěli od Tonksových.


Video: Světová premiéra Relikvií smrti v Londýně LIVE!!

11. listopadu 2010 v 19:41 | Nymfadora
Právě jsem na blogu svého Sbčka objevila odkaz na stránky s videem, kde můžete vidět přímý přenos Premiéry Harryho Pottera a Relikvií smrti v Londýně. Video světové premiéra z Londýna pro nás připravilo Warner Bross a vy ho můžete vidět níževelkecary.blog.cz

Nová videa z rozhovorů s herci a štábem od WB

10. listopadu 2010 v 17:02 | Nymfadora
WB vydali 13 nových videí, která obsahují nové rozhovory s herci a s výrobci filmu Harry Potter a Relikvie Smrti, část I. - Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Bill Nighy, Tom Felton, Helena Bonham Carter, Jason Isaacs, Ralph Fiennes, Rhys Ifans, Imelda Staunton, David Yates, David Heyman a David Barron.


Nový 15. TV spot k Relikviím smrti!

10. listopadu 2010 v 16:51 | Nymfadora
Včera večer byl odvysílán nový, již 15 TV spot k Relikvím smrti část 1. Najdeme v něm nové záběry a to Bellatrix v Malfoy Manor a trio jdoucí Londýnem, kdy Ron říká, že potřebují úkryt.


snapeova.blog.cz

3 nová videa z natáčení Relikvií smrti část 1.

10. listopadu 2010 v 16:43 | Nymfadora

Tři skvělá přibližně 5-minutová videa odhalují natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 1. Můžeme se např. podívat jak se natáčely scény Billovi a Fleuřiny svatby (tancující pan a paní Weasleyovi jsou nezapomenutelní), dále také scény boje v Malfoy Manor, exteriérové scény nebo scéna s Umbridgovou na ministerstvu a mnoho dalších.

Nové video k Relikvíím s novými scénami z filmu a natáčení

10. listopadu 2010 v 16:01 | Nymfadora
Máme k dispozic nový klip, zaměřený většinou na postavy filmu. Můžeme vidět Rufuse Brouska, Hagrida, Dolores Umbrigeovou,Luciuse Malfoye Billa Weasleyho nebo Xenofiliuse Láskoráda. Do klipu jsou zahrnuty i některé nové scény z filmu jako např. Snapea jak přichází do haly Malfoy Manor, rozhovor mezi Luciusem a Dracem, Umbridgeovou při soudním řízení s mudly, Rufuse Brouska v Doupěti nebo třeba Xenofiliuse který políbí Lenku na temeno hlavy a vzápětí se představuje Harrymu.
velkecary.blog.cz

Video: rozhovory s Mattem a Evannou při konferenci HP v Helsinkách + nová scéna z Relikvií!

10. listopadu 2010 v 14:38 | Nymfadora
Na finksém kanále SuomiTV proběhl rozhovor s herci HP Matthew Lewisem (Neville Longbottom) a Evannou Lynch (Lenka Láskorádová), během tiskové kongerence k propagaci filmu Harry Potter a Relikvie smrti část 1., která nedávno proběhla v Helsinkách. Ve videu můžete vidět rozhovory herci během konference, ale také novou scénu z Relikvií - trio s Lenkou ve sklepě v sídle Malfoyových (můžete vidět v 23 sekundě)


velkecary.blog.cz

Tři nové scény z Relikvií part 1!

10. listopadu 2010 v 14:29 | Nymfadora

Byly propušteny tři nové scény z Relikvií smrti part 1: v prvním videu můžeme vidět trio ve stanu, kde právě probíhá hádka mezi Harrym a Ronem, kteří se hádají o viteálech, v druhém videu je k vidění trio u Láskorádových, kde Xenofilius vysvětluje význam symbolu Relikvií smrti a tři jeho části - bezová hůlka, kámen vzkříšení a neviditelný plášt a ve třetím videu můžete vidět Snapeův příchod do Malfoyovic sídla kde rozmlouvá s Voldemortem, Belatrix a dalšími smrtijedy.

14. TV spot k Relikviím smrti part 1

10. listopadu 2010 v 13:52 | Nymfadora

velkecary.blog.cz


Nový TV spot k Relikviím od televize ABC

6. listopadu 2010 v 12:42 | Nymfadora


snapeova.blog.cz

Další dvě nové videoscény z Relikvií: souboj v kavárně a Malfoy Manor

6. listopadu 2010 v 12:25 | Nymfadora

Videa: 2 scény z Relikvií!

4. listopadu 2010 v 23:41 | Nymfadora
Na internetu se objevila dvě krátká videa - scény z Relikvií smrti part 1. Na prvním videu můžeme vidět Harryho při odchodu z Doupěte a Rona, který s ním mluví o Hermioně, viteálech, Voldemortovi a svatbě. Druhé video ukazuje scénu sedm Potterů, kdy Moody seznamuje ostatní s plánem přemístění Harryho do Doupětě a přeměnu ostatních v Harryho.

Nové video se záběry z natáčení a rozhovoru s Danem

4. listopadu 2010 v 23:15 | Nymfadora
Acces Hollywood zveřejnilo nové video k Relikviím smrti part 1, na kterých můžete vidět exklusivní záběry z natáčení: svatby Billa a Fleur a sedm Potterů. Ve videu je také rozhovor s Danielem.


snapeova.blog.cz

Nová speciální videa k Relikviím se spoustou nových záběrů

31. října 2010 v 14:46 | Nymfadora
E! Online vydalo dvě fantastická bonusová videa k Relikviím smrti part 1, jejichž součátí jsou rozhovory s hlavním triem a dalé také Davidem Yatesem,Davidem Barronem a Davidem Heymanem. Ve videích můžete vidět jak záběry z filmu tak z natáčení. Jsou zde také některé nesestříhané záběry, a já začínám mít pocit, že v kině už vůbec nebudu překvapená. Takže pokud se chcete nechat překvapit, radši si tyto videa prohlédněte až po premiéře :)


Druhé video v článku:

12 nových scén z Relikvií smrti part 1!

31. října 2010 v 14:31 | Nymfadora

další scény z Relikvií můžete vidět v článku:

Nový 12. TV spot k Relikviím část 1 s novými scénami!

31. října 2010 v 13:53 | Nymfadora
Sice ve špatné kvalitě, ale přece - máme tu nový 12. TV spot k Relikviím smrti part 1, který se vysílal v pátek v amerických televizích.  V klipu můžeme vidět nové scény jako např. nové scény s triem, Kráturou, Mungunusem Flatcherem - Kráturu na Grimmauldově náměstí, Kráturu útočícího na Mungunuse, ale také scénu Harryho a Hagrida, chrlícího oheň na smrtijedy nebo Dobbyho v kuchyni.
Snad se co nejdříve dočkáme klipu v lepší kvalitě :)


velkecary.blog.cz
 
 

Reklama